Nederlandse Pointer Club

Welkom

  

  

Bestuur

Voorzitter:

John Hart, Stoofwekken 3, 4325 BC Renesse
E-mail: voorzitter@nederlandsepointerclub.nl
john

Secretaris:

Elly ’t Lam, Jan van Glymesstraat 16, 4793 CH Fijnaart, 0624273985
E-mail: secretaris@nederlandsepointerclub.nl
Elly

Penningmeester:

Theo Kerklaan, Jacobsstraat 40, 1433PE Kudelstaart, 0297366061 / 0621944002
E-mail: penningmeester@nederlandsepointerclub.nl 
theo

Bestuurslid:

Lies van Essen, Industrieweg 27, 4731 SB Oudenbosch, 0165385169
E-mail: webmaster@nederlandsepointerclub.nl 
lies

Wouter Lok, 0704060815 / 0626175155
E-mail: pupbemiddeling@nederlandsepointerclub.nl 
wouterlok

Ereleden

P.J. Eering †

E.H. Van Schuppen †

Lid van verdienste

G. Leijgraaf †

Commissies

Jacht- en wedstrijdzaken:

Theo Kerklaan
E-mail: wedstrijdsecretariaat@nederlandsepointerclub.nl

Evenementen:

Elly ’t Lam, Wouter Lok
E-mail: evenementen@nederlandsepointerclub.nl

Fokkerijzaken: 

Lies van Essen
E-mail: fokkerijzaken@nederlandsepointerclub.nl

Pupbemiddeling: 

Wouter Lok
E-mail: pupbemiddeling@nederlandsepointerclub.nl

Redactie Pointerklanken: 

Ilona Joustra
Lies van Essen
E-mail: redactie@nederlandsepointerclub.nl

Webmaster:

Lies van Essen
E-mail: webmaster@nederlandsepointerclub.nl

Om de website zo optimaal mogelijk vorm te geven en voortdurend te kunnen verbeteren, maakt deze site gebruik van cookies.

Door op onderstaande knop te klikken, gaat u akkoord met de plaatsing van cookies.

I understand